Блог

martinprogramer

Како си поминавме на настанот на dm во Skopje City Mall – Gotvi.mk

Скопје, сабота, 24.2.2024, Skopje City Mall беше исполнет со возбудени посетители кои искусија ново кулинарско задоволство на големиот настан „Моето кулинарскo патување со...

Оваа сабота dm ве поканува на кулинарско патување со dmBio! – Gotvi.mk

Готвење на вкусни органски закуски, дегустација и многу подароци и изненадувања: Оваа сабота, на 24 февруари во 12 часот, dm дрогерие маркт Ве...

Кулинарско патување со dmBio! – Gotvi.mk

Во соработка со 5 инфлуенсери-готвачи од 5 земји dm не води на едно посебно кулинарско патување во светот на органската храна. Љубители сте на...

dm drogerie markt ве води на кулинарско патување со dmBio и ви подарува книга со рецепти за сметка над 999 денари за органски производи!

Колку пати сте помислиле дека органските оброци се многу комплицирани да се подготват? dm ве носи на кулинарско патување кое ќе ви покаже...

Неодолив Рафаело намаз – Gotvi.mk

Направете домашен рафаело...

Кремаста банана торта – Gotvi.mk

Брза, вкусна и кремаста торта со банани. Состојки: 500 мл шлаг 400 гр кисела павлака 350 гр мелени бисквити 100 гр чоколадо 70 гр шеќер во прав 5-6 банани 1 лимон Начинот...

About Me

1590 POSTS
0 COMMENTS
- Advertisement -spot_img

A Must Try Recipe