Блог

Брзи орео колачиња – Gotvi.mk

Мора да пробате...

Готови за неколку минути!

Состојки:

  • 300 гр мелени Орео
  • 250 гр крем сирење
  • 200 гр црно чоколадо

Начин на подготовка:

  1. Соединете орео и крем сирење, направете топчиња и потопете ги во претходно растопено чоколадо.

Уживајте!Инспирирано од: gotvi.mk

- Advertisement -
- Advertisement -

Најнови рецепти

- Advertisement -

Повеќе рецепти од овој тип...

- Advertisement -