Блог

Напивка за слабеење – Gotvi.mk

Мора да пробате...

Вкусна и здрава напивка која ќе ви помогне да ослабнете.

Состојки:

  • 2 јаболка
  • 3 краставици
  • 100 гр целер
  • чаша вода

Начин на подготовка:

  1. Добро измијте ги и исчистете ги овошјето и зеленчукот. Исечете ги на помали парчиња и ставете сè во блендер. Додадете една чаша вода и матете додека сè не се изедначи. Ставете во чаши и испијте.Инспирирано од: gotvi.mk

- Advertisement -
- Advertisement -

Најнови рецепти

- Advertisement -

Повеќе рецепти од овој тип...

- Advertisement -